Zajęcia dodatkowe w czasie epidemii

12 września odbyły się targi „Nauka i zabawa w czasie epidemii dla dzieci i dorosłych” w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Nie zabrakło na nich naszego stoiska, gdzie można było uzyskać informacje na temat treningów oraz wygrać gadżety PGE Skry Bełchatów.

Targi zostały zorganizowane z myślą o osobach, które planują wzbogacić swoją wiedzę, a także dla rodziców, którzy chcieliby poszerzyć ofertę zajęć pozalekcyjnych swoich dzieci. Była to różnorodna i kompleksowa oferta rozwiązująca dylematy rodziców w kwestiach zajęć pozalekcyjnych, a także okazja dla osób dorosłych do zapoznania się z propozycjami skierowanymi specjalnie dla nich.

Wszystkie warsztaty i animacje dla dzieci odbyły się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Animatorzy zwracali uwagę na zachowanie dystansu, wszystkie stanowiska i materiały były regularnie dezynfekowane. Koordynatorem był instruktor pierwszej pomocy, który bardzo chętnie odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa w czasie pandemii.