Wyniki turnieju dziewcząt (gimnazjum)

Grupa A
Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku (6 punktów)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach (5 punktów)
Gimnazjum w Lgocie Wielkiej (4 punkty)
Gimnazjum Nr 36 w Łodzi (3 punkty)

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach – Gimnazjum Nr 36 w Łodzi 2:1 (6:15, 15:11, 15:13)

Gimnazjum w Lgocie Wielkiej – Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku 0:2 (13:15, 7:15)

Gimnazjum Nr 36 w Łodzi – Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku 0:2 (6:15, 6:15)

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach – Gimnazjum w Lgocie Wielkiej 2:1 (15:12, 15:17, 15:13)

Gimnazjum w Lgocie Wielkiej – Gimnazjum Nr 36 w Łodzi 2:0 (15:8, 15:10)

Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku – Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach 2:0 (15:10, 15:8)

 

Grupa B
Gimnazjum w Domaniewicach (6 punktów)
Gimnazjum Nr 46 w Łodzi (5 punktów)
Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku (4 punkty)
Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu (3 punkty)

Gimnazjum Nr 46 w Łodzi – Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu 2:0 (15:7, 15:7)

Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku – Gimnazjum w Domaniewicach 0:2 (11:15, 13:15)

Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu – Gimnazjum w Domaniewicach 1:2 (14:16, 15:10, 8:15)

Gimnazjum Nr 46 w Łodzi – Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku 2:0 (15:7, 15:6)

Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku – Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu 2:0 (15:11, 15:11)

Gimnazjum w Domaniewicach – Gimnazjum Nr 46 w Łodzi 2:0 (15:8, 15:9)

 

Awans dwóch najlepszych zespołów z każdej grupy.

Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku – Gimnazjum Nr 46 w Łodzi 2:0 (15:8, 15:5)

Gimnazjum w Domaniewicach – Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach 2:0 (15:7, 15:9)

mecz o trzecie miejsce:
Gimnazjum Nr 46 w Łodzi – Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach 2:0 (15:9, 15:9)

mecz o pierwsze miejsce:
Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku – Gimnazjum w Domaniewicach 2:0 (15:9, 15:9)

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku (Martyna Chojnacka, Julia Felicka, Paulina Jarecka, Agnieszka Klekowska, Olga Kurzelewska, Alicja Machura, Kinga Mruklik, Marta Piekarska, Ewa Plutecka, Patrycja Wolska, trener: Jacek Jasnos)
  2. Gimnazjum w Domaniewicach (Magdalena Bryła, Maja Gajda, Zuzanna Gajda, Katarzyna Gajek, Katarzyna Leszczyńska, Julia Perzyńska, trener: Zbigniew Konecki)
  3. Gimnazjum Nr 46 w Łodzi (Julia Czupryniak, Milena Jasińska, Julia Kołat, Karolina Kowalska, Martyna Nowak, Daria Nowicka, Oliwia Oszczyk, Karolina Siwiera, Anna Skrzeczkowska, Aleksandra Światek, trener: Paulina Michalik)
  4. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach (Martyna Beśka, Nikola Góra, Magdalena Hamczyk, Małgorzata Kałwak, Emilia Kowalska, Dorota Michałek, Weronika Rybak, Magdalena Zalewska, trener: Radosław Kolanek)
  5. Gimnazjum w Lgocie Wielkiej (Oliwia Dąbrowska, Wiktoria Gliźniewicz, Nikola Kaczmarek, Aleksandra Kołodziejczyk, Daria Pęczkowska, Sandra Tokarska, Weronika Walęciak, Julia Woch, Natalia Wróbel, trener: Grzegorz Piechota)
  6. Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku (Natalia Jarząbek, Zuzanna Klimaszewska, Nikola Kostrzewa, Weronika Kryściak, Małgorzata Musiał, Julia Paduszyńska, Katarzyna Panaszek, Karolina Zimoch, trener: Witold Krawczyk)
  7. Gimnazjum Nr 36 w Łodzi (Zuzanna Gielec, Julia Kolczyńska, Aleksandra Kozanecka, Wiktoria Olejniczak, Julia Pawlak, Zuzanna Pawlicka, Alicja Przybyłek, Julia Załoga, trener: Łukasz Mirowski)
  8. Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu (Julia Cieślak, Natalia Cieślak, Justyna Dłubisz, Klaudia Korejwo, Justyna Kudelska, Paulina Kudelska, Martyna Liberacka, Aleksandra Płuszka, trener: Zbigniew Gronczewski)