Wyniki naszych drużyn w Lidze Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego

4 i 5 marca swoje mecze rozgrywali młodzi adepci siatkówki. W turniejach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego w kategorii „czwórek” wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców reprezentujące Akademię Siatkówki PGE Skry Bełchatów.

Chłopcy pod wodzą trenera Michała Mękarskiego rywalizowali w turnieju w Zduńskiej Woli i zajęli tam drugie miejsce. Siatkarze z Bełchatowa walkę o zwycięstwo toczyli z zespołami ATS Lechia I i II, SP 12 LECHIA, SPS I Zduńska Wola, KORONA Bełchatów, UKS AS Zduńska Wola, SPS II Zduńska Wola i VOLLEY 5 Piotrków Trybunalski. Swoją dobrą postawą na wszystkich turniejach wywalczyli sobie pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej siatkarskich „czwórek”. Kolejny turniej zostanie rozegrany 2 kwietnia o godzinie 10:00 w Zduńskiej Woli.

Trochę gorzej na turnieju rozgrywanym w bełchatowskiej Energii wypadły dziewczęta. Dwie drużyny biorące udział w turnieju zajęły 4 miejsca w swoich grupach (na 5 drużyn). Dziewczęta rywalizowały z zespołem Siatkarza I i III Wieluń oraz Akademią Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Młode siatkarki, trenujące pod okiem Moniki Stasiak, będą miały okazję do rewanżu już 1 kwietnia. Turniej zostanie rozegrany w Łasku. Zawodniczki zmagania rozpoczną o godzinie 9:30.

Gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych turniejach przedstawicielom Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów.