W tym roku również nie zabrakło nas na Targach!

Za nami kolejna edycja Targów Wiedzy i Nauki, podczas których prezentowana była oferta lokalnych placówek edukacyjnych i zajęć dodatkowych. Nie zabrakło dobrej zabawy dla dzieci i rodziców!

Po raz szósty z rzędu uczestniczyliśmy w Targach Wiedzy i Nauki w Galerii Olimpia w Bełchatowie (w roku 2018 w Piotrkowie Trybunalskim, Focus Mall). Bełchatowska Galeria Olimpia należy do sponsorów PGE Skry Bełchatów i już od siedmiu lat wspiera żółto-czarnych.

Niestety w tym roku zabrakło na naszym stoisku siatkarzy PGE Skry Bełchatów, który w weekend grali w turnieju o Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport. Przypomnijmy, że w poprzednich latach w wydarzeniu udział wzięli: Milan Katić, Norbert Huber, Bartosz Bednorz, Mariusz Marcyniak, Marcin Janusz, Mihajlo Stanković, Radosław Kolanek, Hubert Węgrzyn i Mikołaj Kałkowski.

Pojawiła się za to Przedszkoliada, z którą współpracujemy od lat. Najmłodsi mieli możliwość sprawdzenia się w siatkówce, koszykówce czy piłce nożnej. Najbardziej aktywni otrzymali gadżety PGE Skry Bełchatów. Nagrody można było także otrzymać poprzez udział w konkursach przeprowadzanych na scenie.

W programie całego wydarzenia były również m.in.: szkoły językowe, sportowe, taneczne i inne, pokazy tańca i sztuk walki, nauka pierwszej pomocy, strefy aktywności sportowej, konkursy z nagrodami, komnata iluzji optycznych, animacje i warsztaty dla dzieci, nauka higieny i bezpieczeństwa.

Wszystkie warsztaty i animacje dla dzieci odbyły się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Animatorzy zwracali uwagę na zachowanie dystansu, wszystkie stanowiska i materiały były regularnie dezynfekowane. Koordynatorem był instruktor pierwszej pomocy, który bardzo chętnie odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa w czasie Covid.