Turniej finałowy Ligi Mini Siatkówki WŁ

Jak informowaliśmy wcześniej, Łódzki Związek Piłki Siatkowej po konsultacjach z trenerami ustalił, że turniej finałowy Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego, będzie jednocześnie turniejem finałowym etapu wojewódzkiego Kinder+Sport – Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy Of Moving.

Zawody odbyły się w ubiegły weekend. 27 czerwca w Łasku rywalizowały dziewczęta, a 28 czerwca w Ozorkowie – chłopcy. Akademię Siatkówki PGE Skry Bełchatów reprezentowała jedna drużyna „dwójek” chłopców, w składzie: Igor Dziedziczak, Arkadiusz Wlazły i Antoni Chlebicz.

Grupowymi przeciwnikami naszej drużyny były zespoły: Lechia 1923 SP 12 II Tomaszów Mazowiecki, Wifama I Łódź i Juvenia I Rawa Mazowiecka. Młodzi bełchatowianie zajęli w tej stawce trzecie miejsce, co pozwoliło im przystąpić do rywalizacji o piątą lokatę, w której pokonali drużynę Bzury II Ozorków.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Finałowego Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2020 w kategorii „dwójek” chłopców:
1. Lechia 1923 SP 12 I Tomaszów Mazowiecki
2. Wifama I Łódź
3. Bzura I Ozorków
4. Lechia 1923 SP 12 II Tomaszów Mazowiecki
5. Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów
6. Bzura II Ozorków

Trzymamy kciuki za reprezentacje województwa łódzkiego i za wszystkie drużyny, które wezmą udział w wielkim finale Kinder+Sport.

Fot. School of Volley, Bzura Ozorków