Treningi w Kamieńsku od nowego roku szkolnego!

Od nowego roku szkolnego kolejna gmina dołączy do naszego projektu! Kamieńsk jest to gmina miejsko-wiejska położona w województwie łódzkim w powiecie radomszczańskim. Siedzibą gminy jest Kamieńsk, gdzie właśnie w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II będą odbywały się treningi. Na terenie gminy znajduje się również Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Józefa Adamowskiego w Gorzędowie. Uczniowie z ZSP Gorzędów byli na ostatnim meczu PGE Skry Bełchatów w hali Energia:

„Dzisiaj uczniowie klas IV-VI udali się do Bełchatowa na mecz piłki siatkowej, gdzie miejscowa drużyna PGE Skra Bełchatów podejmowała zespół Lotosu Trefla Gdańsk, walcząc o brązowy medal siatkarskiej ekstraklasy. Już po zajęciu odpowiednich miejsc na naszych uczniów czekała niezwykła niespodzianka, kilkoro z nich zostało wytypowanych, aby wyprowadzić siatkarzy na przedmeczową prezentację! Ta chwila na pewno na długo zapisze się w ich pamięci. PGE Skra Bełchatów, niesiona dopingiem wspomaganym przez liczną grupę naszych uczniów, łatwo rozgromiła zespół z Gdańska 3:0. Po meczu przyszedł czas na autografy oraz pamiątkowe zdjęcia z ulubionym siatkarzem. Miejmy nadzieję, że ten premierowy wyjazd będzie cyklicznie powtarzany, a nasi uczniowie częściej będą odwiedzać halę  „Energia” w Bełchatowie. Siatkarzom PGE Skry gratulujemy zwycięstwa! :)” (www.pspgorzedow.superszkolna.pl)

Już wiemy, że uczniowie z gminy Kamieńsk będą mogli częściej dopingować naszych siatkarzy w bełchatowskiej i łódzkiej hali – zapewnia to pakiet korzyści członka Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów.

Kamieńsk – witamy! 🙂

Na zdjęciach Sandra, Wiktoria i Bartek w Eskorcie Dziecięcej.

2X3A9775_resize