Trenerzy w województwie łódzkim, dolnośląskim, lubuskim i mazowieckiem

Informacja o osobach odpowiedzialnych z ramienia szkół za treningi w ramach Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów:

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Miasto Bełchatów
Szkoła Podstawowa Nr 1 – Piotr Cyniak i Jarosław Nita
Szkoła Podstawowa Nr 3 – Bogdan Krzak i Stanisław Pluta
Szkoła Podstawowa Nr 4 – Ilona Dolata i Rafał Doleciński
Szkoła Podstawowa Nr 5 – Małgorzata Łazutka-Jasińska
Szkoła Podstawowa Nr 8 – Elżbieta Zielińska i Bożena Przybył
Szkoła Podstawowa Nr 9 – Anetta Kołatek i Tomasz Jończyk
Szkoła Podstawowa Nr 12 – Ewa Troczyńska i Iwona Adler-Klecha
Szkoła Podstawowa Nr 13 – Marzena Pikulska i Adam Madera

Gmina Bielawy
Zespół Szkół SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie – Jakub Kowalski

Gmina Gomunice
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gomunicach – Edyta Szadkowska
Publiczne Gimnazjum w Gomunicach – Dariusz Dyja

Gmina Gorzkowice
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach – Justyna Ziemba

Gmina Kobiele Wielkie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kobielach Wielkich – Gabriela Marciniak

Miasto Łowicz
Zespół Szkół przy ulicy Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu – Paweł Tomczak i Zbigniew Gronczewski

Gmina Łowicz
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Popowie – Robert Wojtasiak

Gmina Masłowice
Publiczny Zespół Szkolno-Gimnazjlany w Strzelcach Małych – Agnieszka Sikora i Agnieszka Dobrzańska-Zasobniak

Gmina Mokrsko
Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku – Wioleta Banik-Strzała i Witold Krawczyk

Gmina Nieborów
Szkoła Podstawowa w Mysłakowie – Ewa Patos
Szkoła Podstawowa w Bełchowie – Robert Kowalski

Miasto Radomsko
Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku – Jacek Jasnos

Gmina Sulmierzyce
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Sulmierzycach – Jan Świątkowski i Radosław Kolanek (grupa gimnazjalna)

Miasto Opoczno
Grzegorz Januszewski (więcej informacji wkrótce)

Gmina Domaniewice
Arkadiusz Stajuda (więcej informacji wkrótce)


WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Miasto Bierutów
Szkoła Podstawowa w Bierutowie – Jerzy Karwata


WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Miasto Gubin
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie – Jarosław Kotapski i Robert Woszak

Miasto Krosno Odrzańskie
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim – Maciej Uderjan i Angelika Przybylska


WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Dzielnica Żoliborz m. st. Warszawy
Szkoła Podstawowa Nr 65 w Warszawie – Magdalena Jasiczek
Szkoła Podstawowa Nr 68 w Warszawie – Barbara Jurek
Szkoła Podstawowa Nr 92 w Warszawie – Mariusz Mancik
Szkoła Podstawowa Nr 267 w Warszawie – Patrycja Pręgowska
Gimnazjum Nr 53 w Warszawie – Jerzy Stańczykiewicz
Gimnazjum Nr 54 w Warszawie – Barbara Machalska-Należyty
Gimnazjum Nr 55 w Warszawie – Renata Kozłowska
Gimnazjum Nr 56 w Warszawie – Marek Frączyk