Symboliczny złoty medal dla Przedborza!

Zakończył się sezon PlusLigi i przyszedł czas na podsumowanie naszych konkursów! Bardzo licznie braliście udział we wszystkich proponowanych przez Akademię aktywnościach. Cieszy nas, że chociaż w taki sposób mogliśmy zrekompensować Wam brak treningów, turniejów i możliwości udziału w meczach PGE Skry.

Największą popularnością cieszyła się zabawa „Pokaż, jak kibicujesz!”. Podczas każdego transmitowanego meczu z udziałem bełchatowian, na naszym profilu Facebook udostępniany był post konkursowy, pod którym można było zamieszczać zdjęcia swojego dopingu. Najciekawsze fotografie były nagradzane replikami Joma. Na podobnych zasadach przeprowadzony został konkurs „Żółto-czarne rymy”, który obowiązywał podczas fazy play-off. Tym razem jednak, aby wziąć udział w zabawie, należało wymyślić rymowankę zagrzewającą siatkarzy PGE Skry Bełchatów do gry. W nagrodę zwycięzcy otrzymywali bawełnianą koszulkę i kalendarz piramidkę.

Na początku konkursy zdominowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Kobielach Wielkich, a później dołączyli do nich przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu, którzy ostatecznie wysłali najwięcej zgłoszeń i zanotowali najwięcej zwycięstw! Końcówka należała do uczniów Szkoły Podstawowej w Bieniądzicach, którzy okazali się najlepsi w rymowankach. Gadżety powędrowały także do Kluczewska, Strzelec Małych i Zduńskiej Woli.

Nieco więcej kreatywności i wysiłku wymagał nasz kolejny konkurs „Przeprowadź wywiad z…”, dzięki któremu młodzi adepci siatkówki mogli poczuć się jak prawdziwi dziennikarze i zadać pytania swoim ulubieńcom. Nagrodą za najciekawsze zgłoszenie była publikacja wywiadu na naszej stronie, a także replika Joma z autografem wybranego przez zwycięzcę siatkarza! W tej zabawie równych sobie nie mieli uczniowie z Przedborza, którzy główną nagrodę „zgarnęli” aż trzynaście razy! Do rywalizacji stawali także przedstawiciele Radoszyc, Głowna czy Strzelec Małych.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, a szczególne podziękowania należą się nauczycielom, którzy pomimo szkolnych obowiązków, znaleźli czas na zachęcanie swoich podopiecznych do aktywności. Wysyłamy dodatkowe nagrody!