Startują rozgrywki mini siatkówki

Tegoroczna edycja Ligi Mini Siatkówki zostanie rozegrana w systemie 5 turniejów (runda eliminacyjna, dwie rundy zasadnicze, półfinał i finał). Runda eliminacyjna nie jest wliczana do ogólnej klasyfikacji punktowej, jej celem jest przydział zespołów do odpowiednich grup.

Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów wystawia do rozgrywek 10 zespołów (po jednym zespole „3” i „4” dziewcząt, a w kategorii chłopców trzy zespoły „2”, cztery „3” i jeden „4”).

Turnieje eliminacyjne rozegrane zostaną już w najbliższy weekend oraz 15 grudnia („3” dziewcząt).

Poniżej przedstawiamy składy naszych drużyn oraz wstępny terminarz rozgrywek:

Reprezentacja Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów w Lidze Mini Siatkówki WŁ 2020:

„3” dziewcząt
Nadia Wolańczyk, Dominika Kuśmierek, Julia Szymańska, Jessica Stopyra

„4” dziewcząt
Martyna Sowała, Zofia Florczyk, Nikola Wata, Agata Michalak, Wiktoria Wengrzyńska, Maja Węglewska

„2” chłopców
I: Arkadiusz Wlazły, Igor Dziedziczak
II: Antoni Chlebicz, Bruno Borowiecki
III: Bartłomiej Marek, Michał Głowacki, Oskar Kowalczyk

„3” chłopców
I: Łukasz Spaleniak, Fabian Surgut, Oliwier Burda
II: Jan Riabcew, Tymon Rudziejewski, Alan Gudajczyk
III: Ignacy Lipnicki, Michał Kolanek, Karol Kopciński
IV: Nikodem Werner, Filip Maksymowicz, Michał Matynia

„4” chłopców
Jakub Sokołowski, Wiktor Kaleta, Mikołaj Szymczyk, Nikodem Lesiak, Kamil Freus, Olivier Pasieka

Wstępny terminarz rozgrywek:

Eliminacje
2 i 3 dziewcząt – 15 grudzień 2019 r. (Pajęczno, ul. Wiśniowa 7, godz. 12:30)
4 dziewcząt – 8 grudzień 2019 r. (Tomaszów Maz., ul. L.W. May’a 11/12, godz. 10:00)
2 i 3 chłopców – 8 grudzień 2019 r. (Ozorków, ul. Traugutta 2, godz. 10:00 i 13:00)
4 chłopców – 7 grudzień 2019 r. (Pajęczno, ul. Wiśniowa, godz. 10:00)

I Turniej
2 i 3 dziewcząt – 2 luty 2020 r. (Łask)
4 dziewcząt – 9 luty 2020 r. (Wieluń)
2 i 3 chłopców – 1 luty 2020 r. (Bełchatów)
4 chłopców – 8 luty 2020 r. (Zduńska Wola)

II Turniej
2 i 3 dziewcząt – 15 luty 2020 r. (Szczerców)
4 dziewcząt – 16 luty 2020 r. (Wieluń)
2 i 3 chłopców – 16 luty 2020 r. (Ozorków)
4 chłopców – 15 luty 2020 r. (Zduńska Wola)

Półfinał
2 i 3 dziewcząt – 8 marzec 2020 r.
4 dziewcząt – 7 marzec 2020 r.
2 i 3 chłopców – 7 marzec 2020 r.
4 chłopców – 8 marzec 2020 r. (Ozorków)

Finał
2, 3 i 4 dziewcząt – 28 marzec 2020 r. (Łódź)
2, 3 i 4 chłopców – 29 marzec 2020 r.