Siatkarska przyjaźń

Widzę znajome twarze! – tak brzmiały pierwsze słowa Mariusza Wlazłego, kiedy dołączył do „lekcji on-line”, która tym razem odbyła się dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sycowie. Podopieczni trenerki Anny Szury są bowiem niezwykle aktywni i często byli naszymi gośćmi na meczach PGE Skry, a także brali udział we wszelkich wydarzeniach organizowanych przez Fundację Mariusza Wlazłego. Śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa siatkarska przyjaźń!

Mimo tego, że uczniowie mieli wcześniej okazję do rozmowy z Mistrzem, wciąż nie wyczerpali wszystkich pytań i zagadnień, które ich ciekawią. Nic dziwnego, Mariusz Wlazły to niezwykle doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma wiele sukcesów, ale także niesamowity człowiek, potrafiący zmotywować i zainspirować innych.

Od ostatniego spotkania minęło trochę czasu i doszło do kilku zmian w życiu siatkarskiego idola. Nie jest już tajemnicą, że w nadchodzącym sezonie Mariusz Wlazły będzie bronił barw gdańskiego Trefla. W związku z tym pojawiły się pytania, czy decyzja o zmianie klubu była łatwa, jak się czuje w nowym miejscu i czy wciąż będzie grał z numerem 2 na koszulce.

Uczniowie zapewnili, że dla Mariusza Wlazłego pojadą na mecz nawet do Gdańska! A my mamy nadzieję, że w nowym sezonie, który rozpocznie się już we wrześniu, mecze rozgrywane będą z udziałem publiczności i spotkamy się wszyscy na trybunach w hali Energia i innych halach w Polsce!