Przedbórz ma Skrę w sercu

15 czerwca razem ze środkowym PGE Skry Sebastianem Adamczykiem odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu. Wizyta ta była niejako kolejną nagrodą dla najbardziej aktywnej grupy biorącej udział w naszych konkursach.

Przypomnijmy, że uczniowie z Przedborza, gdzie trenerem jest Tomasz Małecki, nie mieli sobie równych zarówno w zabawie „Przeprowadź wywiad z…”, jak i „Pokaż, jak kibicujesz!” czy „Żółto-czarne rymy”.

Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów oraz delegację PGE Skry przywitała dyrektor szkoły Grażyna Strojkowska. Po części oficjalnej przyszedł czas na to, na co uczniowie czekali najbardziej, czyli możliwość zadawania pytań Sebastianowi. Bełchatowski środkowy odpowiadał na wszystkie, wśród których znalazły się między innymi te o początki z siatkówką, siatkarskiego idola, największe marzenie czy ulubionego kolegę z drużyny. Następnie przyszedł czas na zdjęcia, a później… na sprawdzenie się na boisku! W dwusetowym meczu lepsza okazała się drużyna w składzie z Adamczykiem.

Zdjęcia z naszej wizyty w Przedborzu są już dostępne w galerii.