Półfinał Ligi Mini Siatkówki WŁ 2019

30 i 31 marca odbyły się Półfinały Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego.

Nasza drużyna „trójek” dziewcząt rywalizowała w Konstantynowie Łódzkim, gdzie zajęła drugie miejsce w grupie B, co daje awans do finału rozgrywek!

Wyniki półfinału „trójek” dziewcząt.

W wielkim finale nasze przedstawicielki zagrają w grupie A. Po rozgrywkach w grupach, 1 i 2 miejsce z każdej grupy stworzy nową grupę, która rozegra mecze o miejsca I-IV w turnieju. Miejsca 3 i 4 stworzą grupę, która rozegra mecze o miejsca V-VIII. W obu przypadkach będą to tzw. mecze z zaliczeniem wyniku z poprzedniego etapu (dotyczy zespołów, które po raz drugi powinny grać mecz między sobą w nowych grupach – wynik zostanie przepisany z poprzedniego etapu).

Finał „trójek” dziewcząt – podział na grupy.

Zawody odbędą się 13 kwietnia 2019 roku od godziny 10:00 w hali MOSiR przy ulicy Skorupki 21 w Łodzi, a gospodarzem będzie ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź.

Trzymamy kciuki za Martynę, Zosię, Nikolę, Agatę i Wiktorię!

W kategorii chłopców do półfinału awansowały nasze cztery drużyny „dwójek” i dwie drużyny „trójek”. W sali sportowej przy ulicy Budryka 7 w Bełchatowie zdecydowanie lepiej poszło najmłodszym.

Wyniki półfinału „dwójek” i „trójek” chłopców.

Awans do finału uzyskały dwie drużyny „dwójek”. Nasz klub będzie organizatorem zawodów, które odbędą się już 14 kwietnia od godziny 10:00 (hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11).

Finał „dwójek” chłopców – podział na grupy.

Trzymamy kciuki za Arka i Łukasza (AS Skra I) oraz Oliwiera i Fabiana (AS Skra II)!

Poniżej przedstawiamy format turnieju finałowego.
Po rozgrywkach w grupach, 1 i 2 miejsca grają „na krzyż”:
1A’-2B’ (mecz numer 1)
1B’-2A’ (mecz numer 2)
1C’-2D’ (mecz numer 3)
1D’-2C’ (mecz numer 4)
Następnie wygrani rozgrywają mecze o miejsca I-IV następująco:
Zwycięzca 1 – Zwycięzca 4 (mecz numer 5)
Zwycięzca 2 – Zwycięzca 3 (mecz numer 6)
Zwycięzcy 5 i 6 grają o miejsce I, przegrani 5 i 6 o miejsce III.
Przegrani meczów 1-4 rozgrywają mecze o miejsca V-VIII następująco:
Przegrany 1 – Przegrany 4 (mecz numer 7)
Przegrany 2 – Przegrany 3 (mecz numer 8)
Zwycięzcy 7 i 8 grają o miejsce V, przegrani 7 i 8 o miejsce VII
Gra o miejsca IX-XII:
3A’-3B’ (mecz numer 9)
3C’-3D’ (mecz numer 10)
Zwycięzcy grają o miejsce IX, przegrani o miejsce XI.

Trenerem wszystkich drużyn jest Piotr Cyniak.

Komunikaty Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2019

Fot. Foto Kaczorowscy