Podczas drugiego dnia turnieju również nie zabrakło emocji!

Drugi dzień turnieju, podobnie jak pierwszy, dostarczył sporo emocji! Poniżej zamieszamy klasyfikacje końcowe poszczególnych kategorii.

W turnieju dziewcząt rywalizowało 77 uczennic, zaś w turnieju chłopców – 32 uczniów.

Klasyfikacja końcowa „dwójek” dziewcząt:
1. SP 5 Bełchatów
2. SP Radoszyce I
3. SP 12 Bełchatów II
4. SP Mysłaków II
5.-7. SP Mysłaków I, SP 12 Bełchatów I, SP Radoszyce II

Klasyfikacja końcowa „trójek” dziewcząt:
1. SP Bobrowniki I
2. SP Radoszyce
3. SP Mysłaków
4. SP 12 Bełchatów I
5.-6. SP 12 Bełchatów II, SP Bobrowniki II

Klasyfikacja końcowa „czwórek” dziewcząt:
1. SPGS Sieradz
2. SP Radoszyce
3. PSP Przedbórz
4. SP Bobrowniki I
5.-8. PSP Przedbórz II, SP 9 Bełchatów II, SP 9 Bełchatów I, SP Bobrowniki II

Klasyfikacja końcowa „dwójek” chłopców:
1. SP Radoszyce
2. SP 12 Bełchatów

Klasyfikacja końcowa „trójek” chłopców:
1. SP Mysłaków
2. SP Radoszyce I
3. SP 12 Bełchatów
4. SP Radoszyce II

Klasyfikacja końcowa „czwórek” chłopców:
1. SP 9 Bełchatów
2. PSP Przedbórz
3. SP 3 Syców

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie: Julia Krajewska, Eliza Lewandowska, Lena Lasoń, Katarzyna Dudkiewicz, Karina Sawicka, Oliwia Dębowska, Julia Kulińska, Julia Famulska, Blanka Adamska, Amelia Gamrot, Zofia Woźniak – trenerka Iwona Adler – Klecha; Staś Rychlewski, Maks Kiełbus, Kajetan Nowak, Marcel Strzelczyk, Hubert Zatorski – trenerka Ewa Troczyńska.

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu: Ewa Dursiewicz, Marta Dursiewicz, Agata Auguścik, Hanna Kowalik, Aleksandra Kowalik, Kamila Cieślik, Maja Gaj, Karolina Jakubowska, Aleksandra Małecka, Anna Kauzińska, Patrycja Mendelska, Krzysztof Pawelak, Mikołaj Kowalski, Kacper Młynarczyk, Szymon Suliga, Krzysztof Woźniak – trener Tomasz Małecki.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 9 w Bełchatowie: Nikola Niepsuj, Olena Papuga, Idalia Ugorska, Wiktoria Sawicka, Kamila Głaszcz, Zuzanna Węgrzyn, Julia Trajdos, Natalia Matoszek, Magdalena Plata – trenerka Anetta Kołatek; Marcel Sadziński, Jakub Rożniatowski, Bartosz Leś, Mateusz Krawiec, Jakub Dziubka – trenerka Mirosława Kruszyńska.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Radoszycach: Emilia Kowalska, Adrianna Stera, Magdalena Dynus, Oliwia Kołodziejska, Maja Dzierzgwa, Anastazja Stępień, Paulina Kozubowska, Gabriela Lichota, Karolina Stoińska, Maja Bańburska, Patrycja Młynarczyk, Wiktoria Trojanowska, Oliwia Baran, Amelia Relidzyńska – trener Jacek Zieliński; Bartosz Opara, Szymon Jarząb, Paweł Chyb, Kacper Barczycki, Bartosz Pluta, Jakub Chyb, Marcin Kowalewski, Mateusz Barczycki – trener Jacek Kiełbus.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mysłakowie: Anna Grzyb, Nicola Grzejszczak, Oliwia Sołtyszewska, Martyna Tempczyk, Elżbieta Kmita, Nicola Przek, Wiktoria Bogucka, Amelia Kalińska, Jakub Nowak, Bartosz Taczalski, Filip Michalski, Cyprian Świątkowski – trenerka Ewa Patos.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sycowie: Jan Wojciechowski, Jakub Wilkowski, Karol Nowicki, Gabriela Podyma, Jan Rosiek – trener Anna Szura.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bobrownikach: Maja Kiszelewska, Ada Ziębińska, Amelia Gajewska, Natalia Kowalska, Martyna Śmiałek, Kaja Karczewska, Sandra Papuga, Wiktoria Żaczek, Nikola Kowalska, Wiktoria Siatkowska, Julia Owczarek, Małgorzata Laska, Magdalena Siekierska, Zuzanna Popowska, Anna Cichala, Zuzanna Malesa – trener Robert Kowalski.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz: Hanna Trela, Lena Popierska, Weronika Rudnik, Iga Paszkowska, Zuzanna Pędzik – trener Robert Wojciechowski.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bełchatowie: Oliwia Matyśkiewicz, Maja Lalek, Karolina Sobutkowska – trenerka Małgorzata Łazutka – Jasińska.