Niezwykły Dzień Dziecka

To był niezwykły Dzień Dziecka dla fanki PGE Skry Bełchatów, Klaudii – zwyciężczyni naszego konkursu. Siedemnastolatka z okolic Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) w swoim konkursowym komentarzu wybrała Norberta Hubera jako zawodnika, z którym chciałaby porozmawiać. Według Klaudii Norbi „ma niesamowite podejście do gry, nawet jeśli mu coś nie wyjdzie, to się nie poddaje i próbuje dalej, aż osiągnie swój cel; jest niesamowitym zawodnikiem”.

Nie pozostało nam nic innego, jak tylko umożliwić nastolatce kontakt ze środkowym PGE Skry. Zgodnie z regulaminem, rozmowa video odbyła się w Dzień Dziecka, a na wiadomość o wygranej w konkursie, Klaudia bardzo się ucieszyła i nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.

Stresu nie brakowało, bo przecież niecodziennie ma się możliwość porozmawiania z reprezentantem Polski. Klaudia, oglądając mecze PGE Skry w telewizji czy obserwując profil siatkarza w mediach społecznościowych, odniosła wrażenie, że Norbert jest bardzo sympatyczny, co potwierdziło się „na żywo”.

Podczas rozmowy Klaudia dowiedziała się między innymi jakie jest popisowe dania i ulubiony zespół Norberta, jaką miał najśmieszniejszą i najdziwniejszą sytuację w swoim życiu, czy ktoś z jego rodziny grał w siatkówkę, gdzie widzi siebie za 30 lat, w jakim najpiękniejszym miejscu był do tej pory, jakie to uczucie być powołanym do reprezentacji oraz jaka jest jego wymarzona szóstka, z którą chciałby zagrać na boisku.

Tegoroczny Dzień Dziecka z pewnością zapamięta na długo!