Kolejna edycja Targów za nami

Za nami kolejna edycja Targów Wiedzy i Nauki, podczas których prezentowana była oferta lokalnych placówek edukacyjnych i zajęć dodatkowych. Nie zabrakło dobrej zabawy dla dzieci i rodziców!

Po raz piąty z rzędu uczestniczyliśmy w Targach Wiedzy i Nauki w galerii Olimpia w Bełchatowie (w roku 2018 w Piotrkowie Trybunalskim, Focus Mall). Tradycyjnie na naszym stoisku można było się spotkać z siatkarzami PGE Skry, tym razem byli to: dobrze wszystkim znany Milan Katić i nowy gracz żółto-czarnych Norbert Huber. Przypomnijmy, że w poprzednich latach w wydarzeniu udział wzięli: Bartosz Bednorz, Mariusz Marcyniak, Marcin Janusz, Mihajlo Stanković, Radosław Kolanek, Hubert Węgrzyn i Mikołaj Kałkowski.

Milan i Norbert znaleźli czas dla najmłodszych sympatyków siatkówki i gościli w strefie Przedszkoliady, gdzie ćwiczyli odbicia siatkarskie.

W programie całego wydarzenia były m.in.: szkoły językowe, sportowe, taneczne i inne, pokazy tańca i sztuk walki, nauka pierwszej pomocy, pomiary ciśnienia i poziomu cukru, park naukowy (optyka, fizyka i matematyka na wesoło) oraz konkursy z nagrodami.

Do zobaczenia za rok!