Kinder+Sport 2021 – podział na grupy w etapie wojewódzkim

Na stronie Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej pojawiły się terminy turniejów we wszystkich kategoriach wiekowych oraz podział na grupy w wojewódzkim etapie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

W rozgrywkach łącznie weźmie udział 152 drużyny. Wśród nich znalazło się czternaście zaprzyjaźnionych z naszą Akademią:
– „2” dziewcząt: 3 drużyny Asik Domaniewice, 2 drużyny Start Lgota Wielka;
– „4” dziewcząt: 2 drużyny Asik Domaniewice, 2 drużyny UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola;
– „3” chłopców: 2 drużyny UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola, 1 drużyna Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów;
– „4” chłopców: 2 drużyny Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów.

Terminy turniejów:

2 dziewcząt
– 8.05.2021 r. eliminacje; godz. 10:00 (grupy F-J), godz. 13:00 (grupy A-E); Łask, ul. Danuty Inki-Siedzikówny 1
– 15.05.2021 r. półfinał; godz. 10:00; Tomaszów Mazowiecki, ul. Ostrowskiego 14
– 5.06.2021 r. finał; godz. 10:00; Łask, ul. Danuty Inki-Siedzikówny 1

3 dziewcząt
– 15.05.2021 r. eliminacje, godz. 13:00; Tomaszów Mazowiecki, ul. Ostrowskiego 14
– 5.06.2021 r. finał, godz. 10:00; Łask, ul. Danuty Inki-Siedzikówny 1

4 dziewcząt
– 9.05.2021 r. eliminacje, godz. 10:00; Łódź, ul. Skorupki 21
– 16.05.2021 r. półfinał, godz. 10:00; Rawa Mazowiecka, ul. Kazimierza Wielkiego 28
– 6.06.2021 r. finał, godz. 10:00; Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7

2 chłopców
– 8.05.2021 r. eliminacje, godz. 10:00; Ozorków, ul. Traugutta 2
– 15.05.2021 r. półfinał, godz. 10:00; Rawa Mazowiecka, ul. Kazimierza Wielkiego 28
– 4.06.2021 r. finał, godz. 10:00; Ozorków, ul. Traugutta 2

3 chłopców
– 15.05.2021 r. eliminacje, godz. 10:00; Rawa Mazowiecka, ul. Kazimierza Wielkiego 28
– 4.06.2021 r. finał, godz. 10:00; Ozorków, ul. Traugutta 2

4 chłopców
– 16.05.2021 r. eliminacje, godz. 10:00; Bełchatów ul. Dąbrowskiego 11 A
– 11.06.2021 r. finał, godz. 15:30; Rawa Mazowiecka, ul. Kazimierza Wielkiego 28