Kamil Droszyński pokazał swoje medale i puchary

Kolejne spotkanie z siatkarzem PGE Skry za nami. Dzisiaj na pytania uczniów odpowiadał Kamil Droszyński! Droszyn pokazał również wszystkie swoje medale i puchary, które mają specjalne miejsce w jego domu rodzinnym.

W rozmowie uczestniczyli uczniowie i trenerzy ze szkół w Mokrsku, Strzelcach Małych, Przedborzu, Kluczewsku, Kobielach Wielkich i Głownie. Nie zabrakło ciekawych pytań, które jak zwykle związane były nie tylko z siatkówką, ale również życiem prywatnym naszego zawodnika.

Z tematów związanych z siatkówką możemy zdradzić, że poznaliśmy wymarzoną „szóstkę” Kamila. W składzie znaleźliby się: Roberlandy Simón Aties, Luigi Mastrangelo, Michał Winiarski, Osmany Juantorena, Sérgio Dutra Santos i Mariusz Wlazły. Jeśli chodzi o najcenniejszy medal, który zdobył razem z drużyną do tej pory, to jest to złoto mistrzostw świata do lat 19 wywalczone w Argentynie (Kamil został wybrany wtedy najlepszym rozgrywającym turnieju).

Kamil został również zapytany o swoje ulubione zagranie, ale tego akurat nie zdradził, bo… nie chce, żeby dotarło to do jego przeciwników 😊

Przypominamy, że teraz każdy z Was może porozmawiać ze swoim siatkarskim idolem – do soboty trwa konkurs z okazji Dnia Dziecka! Opis konkursu i regulamin znajduje się tutaj.