Kamieńsk, witamy!

Na początku maja informowaliśmy o prowadzonych rozmowach o naszym projekcie z Kamieńskiem w powiecie radomszczańskim. W dniu 14 czerwca 2016r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamieńsku zostało podpisane porozumienie w zakresie organizacji szkoleń w ramach naszej Akademii pomiędzy Gminą Kamieńsk reprezentowaną przez pana burmistrza Bogdana Pawłowskiego a KPS Skra Bełchatów reprezentowanym przez wiceprezesa Zarządu Grzegorza Stawinogę.

Uroczyste podpisanie porozumienia połączone zostało z nagrodzeniem wszystkich uczestników turnieju piłki siatkowej organizowanym w szkole. Medale i upominki wręczał siatkarz PGE Skry Bełchatów Michał Winiarski. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, wszyscy uczniowie mieli możliwość zadawania Michałowi pytań związanych z siatkówką i jego karierą. Najwięcej emocji wzbudziło pytanie o wiek… szczegółów nie zdradzimy, ale padały dość zaskakujące propozycje prawidłowej odpowiedzi 🙂

Treningi w ramach Akademii odbywać się będą w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kamieńsku. Wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Kamieńsk zachęcamy do kontaktu z panem Mariuszem Kociniakiem.

1