IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PGE Skry Bełchatów

4 maja 2016 roku w hali sportowej w Gomunicach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PGE Skry Bełchatów pod patronatem Wójta Gminy Gomunice pana Pawła Olejniczaka.

Uczestników turnieju odwiedzili wiceprezes KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga oraz Michał Winiarski i Robert Milczarek. Przedstawiciele bełchatowskiego klubu mieli okazję obejrzeć mecz finałowy, który był niezwykle wyrównany. Gracze PGE Skry byli pod wrażeniem nie tylko umiejętności siatkarskich młodych zawodników, ale również zaangażowania – walki o każdą piłkę, radości z wygranej akcji i złości po przegranej. W finale po trzysetowych pojedynku wygrała drużyna z Gomunic, pokonując zawodników z Lgoty Wielkiej. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Kamieńska. W turnieju wzięli również udział przedstawiciele gimnazjów z Kodrębu, Gorzkowic i Dobryszyc.

Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji turnieju, gośćmi specjalnymi byli prezes KPS Skra Bełchatów Konrad Piechocki oraz Michał Bąkiewicz i Aleksandar Atanasijević, którzy wręczali nagrody młodym sportowcom. W kolejnych edycjach do Gomunic przyjechali między innymi Daniel Pliński, Kacper Piechocki i Piotr Badura.

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gomunicach oraz Publicznego Gimnazjum w Gomunicach od lutego 2015 roku biorą udział w naszym projekcie.

DSCN5454DSCN5465DSCN5461