IV edycja „Ferii z PGE Skrą”

KPS Skra Bełchatów S.A. po raz 4 organizuje „Ferie z PGE Skrą”!

Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. W projekcie mają szansę wziąć udział młodzi kibice, którzy przebrną przez eliminacje i przekonają komisję, że to oni najbardziej zasługują, aby spędzić ferie z siatkarzami PGE Skry.

Szczęśliwcy zostaną wyłonieni w konkursie pt. „YellowBlackPGESkra”. Zadaniem wszystkich chętnych jest ukazanie powyższego hasła w dowolnej formie. Mogą to być prace plastyczne, zdjęcia, filmy video, osobiste historie związane z klubem, rymowanki, piosenki, czy też projekty koszulki kibica. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia uczestników.

Przygotowane prace można nadsyłać na adres: marketing@skra.pl wpisując w temacie „ Ferie z PGE Skrą”, bądź dostarczyć osobiście do oficjalnego sklepu PGE Skry w hali Energia do poniedziałku 8.02.2016 r. do godziny 13.00. Prace zostaną ocenione przez komisję, która wybierze 20 najlepszych, Klub przewiduje powiększenie liczby uczestników do 25 osób. Nazwiska młodych kibiców, którzy zakwalifikują się do „Ferii z PGE Skrą”, zostaną opublikowane w piątek 12.02.2016 r. na stronie internetowej www.skra.pl.

„Ferie z PGE Skrą” potrwają od 22 do 27 lutego. Zajęcia będą odbywać się w hali Energia oraz na terenie powiatu bełchatowskiego. Wśród atrakcji, które czekają na uczestników są m.in. spotkanie z zespołem PGE Skry oraz udział w ligowym meczu bełchatowskiej drużyny z Łuczniczką Bydgoszcz.

Na zakończenie, każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.

Klub nie zapewnia wyżywienia i noclegu dla uczestników. W przypadku osób niepełnoletnich uczestnik musi posiadać zgodę opiekuna na wzięcie udziału w „Feriach z PGE Skrą”.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem, który znajduje się na stronie: bit.ly/1TpzIne

źródło: www.skra.pl

O tym, jak wyglądały poprzednie edycje, można przeczytać na oficjalnej stronie klubu i zobaczyć na Skra.TV.