Finaliści Ligi Minisiatkówki WŁ 2020

Łódzki Związek Piłki Siatkowej opublikował listę finalistów Ligi Minisiatkówki WŁ 2020, która po ustaleniu z trenerami staje się jednocześnie turniejem finałowym etapu wojewódzkiego Kinder+Sport – Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy Of Moving (27 czerwca – dziewczęta, 28 czerwca – chłopcy).

Jednocześnie ze względu na dobro wszystkich uczestników i świadomi ciągłego zagrożenia niezależnie od aktualnych obostrzeń, ŁZPS podjął decyzję o możliwości wejścia na halę tylko zawodnikom, trenerom oraz obsłudze turnieju (rodzice i opiekunowie nie będą mogli wejść na teren hali). Rekompensatą będzie transmisja na żywo możliwa do obejrzenia na profilu ŁZPS na Facebooku/

Dodatkowo turnieje będą trwały przez cały dzień – od rana zagrają „2” i „3”, a po zakończonym turnieju młodszych kategorii – „4”.

Łódzki Związek Piłki Siatkowej wraz z organizatorami zapewni niezbędne środki czystości i dołoży wszelkich starań, aby zawody odbyły się zgodnie z aktualnymi przepisami oraz nie doprowadziły do bezpośredniego zagrożenia wśród uczestników.

Źródło: Facebook ŁZPS