Dodatkowy zawodnik PGE Skry

Akademia Siatkówki już od kilku sezonów pokazuje, że jest dodatkowym zawodnikiem zespołu PGE Skry. Zarówno podczas spotkań rozgrywanych w hali Energia, jak i w łódzkiej Atlas Arenie, żółto-czarni mogli liczyć na Wasz energetyczny doping. Nie inaczej było w sezonie 2018/2019!

Podczas wszystkich spotkań domowych PGE Skry w sezonie 2018/2019 na trybunach zasiadło 3818 członków Akademii Siatkówki. Siatkarze mogli liczyć na doping zarówno podczas rozgrywek Plus Ligi, Ligi Mistrzów oraz meczu towarzyskiego z MKS Będzin, który odbył się w ramach Zlotu Kibiców.

W czternastu spotkaniach Plus Ligi, na których obecne były ośrodki należące do Akademii, gościliśmy 1 679 młodych adeptów siatkówki, którzy do Bełchatowa przyjeżdżali oglądać swoich idoli. Największą popularnością cieszyły się spotkania z GKS Katowice, Cerradem Czarnymi Radom, Indykpolem AZS Olsztyn i Jastrzębskim Węglem.

Podobnie sytuacja wyglądała w Lidze Mistrzów. W meczach z drużyną z Gdańska, Greenyard Maaseik, Berlinem Recycling Volleys oraz wygranym w świetnym stylu spotkaniu z Zenitem Sankt Petersburg, zespół PGE Skry wspierało 1037 siatkarzy i siatkarek. Ostatnie spotkanie PGE Skry w Lidze Mistrzów z jedną z najlepszych włoskich drużyn, Cucine Lube Civitanova, zostało rozegrane w Atlas Arenie w Łodzi. Mimo, że wynik nie był najlepszy, to kibice spisali się na medal. Wśród nich było aż 915 członków Akademii PGE Skry!

Dziękujemy za wsparcie we wszystkich meczach żółto-czarnych! Wierzymy, że każdy kto nie mógł kibicować na żywo, trzymał kciuki przed telewizorem. Liczymy, że będziecie nas wspierać również w kolejnym sezonie!

Liczba spotkań, w których mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie: 20
Liczba uczniów i opiekunów Akademii oglądających mecze na żywo: 3818
Mecze w hali Energia, które cieszyły się największą popularnością: Berlin Recycling Volleys (530), GKS Katowice (309), Greenyard Maaseik (271)
Liczba uczniów i opiekunów Akademii na meczu w Łodzi: 915