Aktualizacja terminarza meczów PGE Skry

Zgodnie z przewidywaniami, doszło do kilku zmian w terminarzu meczów z udziałem PGE Skry w przyszłym sezonie PlusLigi.

Zmianie uległy terminy dwóch domowych meczów PGE Skry. Mecz z Asseco Resovią (wstępnie zaplanowany na 28 grudnia) odbędzie się 20 listopada, zaś mecz z Treflem Gdańsk (wstępnie zaplanowany na 11 stycznia) odbędzie się 5 lutego.

Mecze PGE Skry w Bełchatowie (po zmianach*):
30 października 2019 (środa) PGE Skra – GKS Katowice
3 listopada 2019 (niedziela) PGE Skra – Cuprum Lubin
16 listopada 2019 (sobota) PGE Skra – MKS Będzin
20 listopada 2019 (środa) PGE Skra – Asseco Resovia Rzeszów
27 listopada 2019 (środa) PGE Skra – ONICO Warszawa
7 grudnia 2019 (sobota) PGE Skra – Aluron Virtu CMC Zawiercie
21 grudnia 2019 (sobota) PGE Skra – MKS Ślepsk Malow Suwałki
25 stycznia 2020 (sobota) PGE Skra – BKS Visła Bydgoszcz
5 lutego 2020 (środa) PGE Skra – Trefl Gdańsk
15 lutego 2020 (sobota) PGE Skra – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26 lutego 2020 (środa) PGE Skra – Jastrzębski Węgiel
7 marca 2020 (sobota) PGE Skra – Cerrad Enea Czarni Radom
21 marca 2020 (sobota) PGE Skra – Indykpol AZS Olsztyn

Przypominamy, że jak co roku uczniowie naszej Akademii mają możliwość bezpłatnego udziału w meczach domowych. Aby zgłosić grupę na mecz, należy minimum tydzień przed zaplanowanym spotkaniem skontaktować się telefonicznie lub mailowo z koordynatorem. W przypadku dużego zainteresowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej zaktualizowany terminarz wszystkich meczów PGE Skry w fazie zasadniczej*:
27.10.2019 Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
30.10.2019 PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
03.11.2019 PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
09.11.2019 BKS Visła Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
16.11.2019 PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin

20.11.2019 PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
23.11.2019 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
27.11.2019 PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
30.11.2019 Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
07.12.2019 PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu CMC Zawiercie
14.12.2019 Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
18.12.2019 Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
21.12.2019  PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
18.01.2020 GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
22.01.2020 Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
25.01.2020 PGE Skra Bełchatów – BKS Visłace Bydgoszcz
01.02.2020 MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
05.02.2020 PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
08.02.2020 MKS Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
15.02.2020 PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22.02.2020 ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
26.02.2020  PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
29.02.2020 Aluron Virtu CMC Zawiercie – PGE Skra Bełchatów
07.03.2020 PGE SKRA Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom
18.03.2020 Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
21.03.2020 PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn

*Polska Liga Siatkówki zastrzega sobie możliwość dokonania kolejnych zmian w kalendarzu rozgrywek ze względu na rozgrywki reprezentacji Polski, wyniki uzyskane przez drużyny PlusLigi w rozgrywkach CEV oraz transmisje TV.