Akademia na meczu PGE Skra – Jastrzębski Węgiel

Niezwykle dużo serca włożyli siatkarze PGE Skry Bełchatów w mecz z Jastrzębskim Węglem. Niestety mistrzowie Polski przegrali 1:3, choć niewiele brakowało, by wynik był odwrotny.

PGE Skra do meczu ponownie przystąpiła w mocno okrojonym składzie. Mistrzowie Polski nie mogli liczyć na kontuzjowanych Davida Fiela Rodrigueza, Artura Szalpuka, Patryka Czarnowskiego, Milada Ebadipoura, a Mariusz Wlazły wciąż nie jest w pełni sprawny, ale znalazł się już w składzie na mecz z trzecim zespołem PlusLigi. Trener Roberto Piazza ponownie wystawił więc taki skład, jak przeciwko Indykpolowi AZS Olsztyn.

Na trybunach znalazło się 92 uczniów i opiekunów ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Wieluniu i Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz.

Mimo nie najlepszych nastrojów po meczu, siatkarze PGE Skry zaprosili młodych adeptów siatkówki z Wielunia na płytę boiska, w celu wykonania wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

W lutym PGE Skra rozegra jeszcze trzy spotkania w hali Energia:
17.02.2019 r., godz. 17:30, PGE Skra – Cuprum Lubin
24.02.2019 r., godz. 14:45, PGE Skra – Aluron Virtu Warta Zawiercie
27.02.2019 r., godz. 18:00, PGE Skra – Berlin Recycling Volleys

Nie zabraknie na nich najmłodszych adeptów siatkówki! Na wszystkie mecze zapraszamy członków naszej Akademii! Trenerze, skontaktuj się z koordynatorem i zabierz swoich podopiecznych na mecz!