Akademia na meczu PGE Skra – Jastrzębski Węgiel (play-off)

Siatkarze PGE Skry przegrali z Jastrzębskim Węglem drugie spotkanie ćwierćfinałowe PlusLigi 0:3 i nie zagrają o medale. Oznacza to, że PGE Skrze pozostaje walczyć o piąte miejsce w rozgrywkach.

Na meczu nie mogło zabraknąć naszej Akademii. Na trybunach znalazło się 165 uczniów i opiekunów z Kępna oraz szkół podstawowych w Bełchatowie (Nr 1, 3, 5, 8 i 13).

Przed rozpoczęciem spotkania siatkarzy na boisko wyprowadziło m.in. kilku uczniów z Kępna oraz stała grupa pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie.

W kwietniu zagramy jeszcze jeden, ostatni mecz ligowy:
PGE Skra – przegrany rywalizacji Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom (datę i godzinę spotkania podamy wkrótce)

Na meczu nie zabraknie najmłodszych adeptów siatkówki! Trenerze, skontaktuj się z koordynatorem i zabierz swoich podopiecznych na mecz!

A już w środę (3 kwietnia) PGE Skra podejmie Cucine Lube Civitanova w półfinale Ligi Mistrzów. W łódzkiej Atlas Arenie również nie zabraknie naszych najmłodszych kibiców! Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na to spotkanie: kup bilet