Akademia na meczu PGE Skra – Cucine Lube Civitanova

PGE Skra przegrała pierwsze spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów z Cucine Lube 0:3.

Środowy mecz był dla PGE Skry i całej siatkarskiej Polski wielkim świętem. Nie codziennie bowiem rozgrywany jest półfinał Ligi Mistrzów z udziałem naszej drużyny. Mecz został więc zorganizowany w łódzkiej Atlas Arenie, do której przyszedł komplet 10 tys. kibiców.

Na meczu nie mogło również zabraknąć naszej Akademii. Na trybunach znalazło się 915 uczniów i opiekunów ze szkół, które z nami współpracują (Szkoła Podstawowa w Domaniewicach, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łowiczu, Publiczne Gimnazjum w Gomunicach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamieńsku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lgocie Wielkiej, Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, Gimnazjum w Czarnożyłach, Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku, Szkoła Podstawowa w Bobrownikach, Szkoła Podstawowa w Mysłakowie, Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zelowie, Szkoła Podstawowa Nr 13 w Bełchatowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie, Szkoła Podstawowa Nr 267 w Warszawie, Szkoła Podstawowa w Dzietrzkowicach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu).

Dodatkowo w ramach nagrody za udział w Orlikowej Lidze Mistrzów w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2018 w Atlas Arenie znaleźli się także uczestnicy turnieju, czyli łącznie 671 osób.

Przed PGE Skrą ostatnie spotkanie w sezonie 2018/2019 w hali Energia:
16.04.2019 r. (wtorek), godz. 17:30 PGE Skra – Cerrad Czarni Radom (mecz o V miejsce)

Na meczu nie zabraknie najmłodszych adeptów siatkówki! Trenerze, skontaktuj się z koordynatorem i zabierz swoich podopiecznych na mecz!

Wejściówki na to spotkanie można zakupić online na stronie Ticketik.pl oraz w Oficjalnym Sklepie PGE Skry Bełchatów w hali Energia (poniedziałek – piątek 8:00 – 15:00), a także na Wyspie PGE Skry Bełchatów w galerii Olimpia. W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie biletowej hali od godziny 16:00.

Sprzedaż internetowa zakończy się w dniu meczu o godzinie 14:30.

Ceny biletów:
– ulgowe: 10, 15 zł (przysługują dzieciom i młodzieży do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem stosownej, legitymacji),
– normalne: 15, 20 zł.