Akademia na meczu PGE Skra – Berlin Recycling Volleys

To był bardzo ważny wieczór dla siatkarzy PGE Skry Bełchatów. Aby mistrzowie Polski zachowali szanse na awans do fazy play-off Ligi Mistrzów, wczoraj musieli pokonać Berlin Recycling Volleys za trzy punkty, a do tego dobrze musiały się ułożyć wyniki innych meczów ostatniej kolejki Ligi Mistrzów.

Bełchatowianie swoją część zadania wykonali perfekcyjnie i po ostatnim gwizdku cieszyli się wraz z kibicami ze zwycięstwa. Przed północną wiedzieliśmy już, że… szczęście nam sprzyjało i pozostałe drużyny również zagrały „pod nas” (swój mecz z Halkbankiem Ankara wygrał Zenit Kazań 3:0 i Cucine Lube Civitanova wygrała po bardzo emocjonującym pojedynku z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:2). Tym samym PGE Skra znalazła się w gronie ośmiu najlepszych drużyn!

Na trybunach znalazło się 417 uczniów i opiekunów ze szkół podstawowych w Bobrownikach, Mysłakowie, Mokrsku, Nr 2 w Zelowie, Nr 5 w Wieluniu, Nr 1, 3 i 13 w Bełchatowie.

W marcu na pewno zagramy jeszcze jeden mecz ligowy:
07.03.2019 r., godz. 20:30, PGE Skra – GKS Katowice (bilety)

Na meczu nie zabraknie najmłodszych adeptów siatkówki! Trenerze, skontaktuj się z koordynatorem i zabierz swoich podopiecznych na mecz!