Akademia na meczu PGE Skra – Asseco Resovia Rzeszów

Ależ to był mecz! Na takie spotkanie czekali bełchatowscy kibice! PGE Skra w hicie kolejki PlusLigi pokonała Asseco Resovię 3:1 i nareszcie zdobyła trzy punkty w Polskiej Lidze Siatkówki.

Już od samego rana w hali Energia zameldowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Głownie, którzy oglądali przedmeczowy trening naszej drużyny, a także pierwsze przygotowania organizacyjne do meczu. Grupa z Głowna udała się później do miejscowego kina i na obiad, żeby na godzinę 17:00 wrócić do bełchatowskiego ula. Uczniowie przed rozpoczęciem meczu mieli czas na zakupy w klubowym sklepiku, pamiątkowe zdjęcia z pucharem KMŚ i oglądanie rozgrzewki obu drużyn.

W nagrodę za głośny doping młodzi adepci siatkówki zostali zaproszeni na płytę boiska w celu wykonania pamiątkowe zdjęcia z siatkarzami PGE Skry.

Oprócz dwudziestopięcioosobowej grupy z Głowna w meczu uczestniczyli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 13 w Bełchatowie.

W listopadzie PGE Skra rozegra jeszcze dwa spotkania w hali Energia:
17.11.2018 r., godz. 14:45 PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa (PlusLiga)
20.11.2018 r., godz. 18:00 PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk (Liga Mistrzów)

Nie zabraknie na nich najmłodszych adeptów siatkówki! Na wszystkie mecze zapraszamy członków naszej Akademii! Trenerze, skontaktuj się z koordynatorem i zabierz swoich podopiecznych na mecz!

_DS17458small