Adamczyk i Sawicki prosto z północy Polski!

Sebastian Adamczyk i Mikołaj Sawicki znaleźli chwilę czasu podczas „tournée PGE Skry po północy Polski” i połączyli się z młodym adeptami siatkówki na platformie Zoom!

W piątek wieczorem, po zwycięstwie w Suwałkach i przed meczem z AZS Olsztyn, Sebastian i Mikołaj odpowiadali na pytania zainteresowanych osób. Nie zabrakło tych związanych z początkami ich kariery czy kulisami gry w PGE Skrze, ale pojawiły się także te o media społecznościowe i aplikację Tik Tok! Środkowy z Bełchatowa coraz częściej publikuje tam swoje filmy, co spotyka się z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Czterdziestominutowe spotkanie upłynęło bardzo szybko, ale wszyscy chętni zdążyli zadać przygotowane wcześniej pytania. W najbliższym czasie planujemy kolejne tego typu atrakcje dla naszych młodych kibiców. Przypominamy, że po meczach PGE Skry, które odbywają się w Bełchatowie, łączymy się z siatkarzami za pomocą platformy Zoom, aby podziękować za grę i – pogratulować zwycięstwa (tego życzymy sobie jak najczęściej 😉).

Kolejna okazja do połączenia się z halą Energia już w najbliższą środę, po meczu PGE Skry z Treflem Gdańsk w ramach Pucharu Polski.